Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Total
mr: एकूण

en: You are not authorized to access this page.
mr: तुम्हाला या पानावर पोहोचण्याची मुभा नाही

en: Email
mr: ईमेल

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Filter
mr: गाळणी

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
