Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Filter
nn: Filtrer

en: Details
nn: Detaljar

en: Hour
nn: Time

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd
