Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: No data
pl: Brak danych

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Total
pl: Razem

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Filter
pl: Filtr

en: API Key
pl: Klucz API

en: Details
pl: Szczegóły

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Cron settings
pl: Ustawienia demona cron

en: Hour
pl: Godzina

en: State name
pl: Nazwa statusu

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Series
pl: Serie

en: Receipt
pl: Potwierdzenie

en: Tax
pl: Podatek

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Payment type
pl: Typ płatności
