Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Filter
ps: چاڼ

en: Details
ps: سپړنې

en: Hour
ps: ګړی
