Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Date
pt: Data

en: No data
pt: Sem dados

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: You are not authorized to access this page.
pt: Você não está autorizado a acessar esta página.

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Filter
pt: Filtrar

en: API Key
pt: Chave de API

en: Details
pt: Detalhes

en: Invoice
pt: Fatura

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Cron settings
pt: Configurações do Cron

en: Hour
pt: Hora

en: State name
pt: Nome do estado

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Postal Code
pt: CEP

en: Plan
pt: Plano

en: Tax
pt: Imposto

en: City name
pt: Cidade

en: Total price
pt: Preço total

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: Payment Method
pt: Método de Pagamento

en: Billing
pt: Cobrança

en: Payment type
pt: Tipo de pagamento
