Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: You are not authorized to access this page.
sq: Ju nuk jeni i autorizuar të futeni në këtë faqe.

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Filter
sq: Filtri

en: Details
sq: Hollësi

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
