Invoicing Mexican Sales (1.0.3-beta4) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: No data
tr: Veri yok

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Total
tr: Toplam

en: You are not authorized to access this page.
tr: Bu sayfaya erişim izniniz yok.

en: Email
tr: E-posta

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Invoice
tr: Fatura

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Cron settings
tr: Zamanlanmış görev ayarları

en: Hour
tr: Saat

en: State name
tr: Devlet/Eyalet adı

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Tax
tr: Vergi

en: City name
tr: Şehir adı

en: Total price
tr: Toplam fiyat

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Finish date
tr: Bitiş tarihi
