Important Notification (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Text
mn: Текст

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
