Important Notification (1.0.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም
