Important Notification (1.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Text color
bg: Цвят на текста
