Important Notification (1.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग
