Important Notification (1.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Text color
eu: Testuaren kolorea
