Important Notification (1.0.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Text
fa: متن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن
