Important Notification (1.0.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Text
he: טקסט

en: Configuration
he: הגדרות

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט
