Important Notification (1.0.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်
