Important Notification (1.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
