Important Notification (1.0.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Configuration
af: Konfigurasie
