Important Notification (1.0.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Text
ar: نص

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص
