Important Notification (1.0.3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu
