Important Notification (1.0.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
