Important Notification (1.0.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configuration
ca: Configuració

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text
