Important Notification (1.0.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve
