Important Notification (1.0.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Text color
eo: Teksta koloro
