Important Notification (1.0.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: Configuration
et: Seadistus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus
