Important Notification (1.0.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
