Important Notification (1.0.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: Configuration
gl: Configuración

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto
