Important Notification (1.0.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
