Important Notification (1.0.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Text
id: Teks

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks
