Important Notification (1.0.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Text
ja: テキスト

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色
