Important Notification (1.0.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი
