Important Notification (1.0.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі
