Important Notification (1.0.3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ
