Important Notification (1.0.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین
