Important Notification (1.0.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Text
nl: Tekst

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: A unique name for this item. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke naam voor dit item. Dit mag alleen kleine letters, nummers of een laag streepje bevatten.
