Important Notification (1.0.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Text color
nn: Tekstfarge
