Important Notification (1.0.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text
oc: Tèxte

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte
