Important Notification (1.0.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text
