Important Notification (1.0.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu
