Important Notification (1.0.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit
