Important Notification (1.0.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: Text color
sr: Боја текста
