Important Notification (1.0.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى
