Important Notification (1.0.3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Text
uk: Текст

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту
