Important Notification (1.0.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ
