Inactive User Management (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Last login
ru: Последний вход

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 9 months
ru: 9 месяцев

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Email body
ru: Текст письма

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Inactive user notification
ru: Уведомление неактивного пользователя

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ru: Это поле поддерживает токены. @browse_tokens_link
