Inactive User Management (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: 1 month
ca: 1 mes
