Inactive User Management (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: 1 month
sv: 1 månad

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sv: Detta fält stöder ersättningstecken. @browse_tokens_link
