Inactive User Management (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 month
cs: 1 měsíc
