Inactive Users (1.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Users
ar: المستخدمين

en: List users who have not logged in in the past 6 months.
ar: اعرض قائمة بالمستخدمين الذين لم يسجّلوا الدخول خلال الأشهر الستة الماضية.

en: Inactive Users (6+ months)
ar: المستخدمون غير النشطين (أكثر من 6 أشهر)

en: Send Warning Email
ar: إرسال بريد تحذيري

en: List of users inactive for 6+ months
ar: قائمة بالمستخدمين غير النشطين لأكثر من 6 أشهر
