Inactive Users (1.0.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Action
af: Aksie

en: Never
af: Nooit

en: Users
af: Gebruikers
