Inactive Users (1.0.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Action
am: እርምጃ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
